Contact US

לורם איפסום דולור סיט אמט

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

Eran Mor, CEO

Phone: +972-4-6418164

E-mail: eran@m-carmel.com

Zehava Mor, VP

Phone: +972-4-6418164

E-mail: zahava@m-carmel.comm

Shuki Dinman, Marketing Manager

Phone: +972-4-6418164

Mobile: +972-52-2668834

E-mail: shukid@m-carmel.comm

Nisan Henig, Operations Manager

Phone: +972-4-6418164

E-mail: nisan@m-carmel.com

Tomer Mor, Project Manager

Phone: +972-4-6418164

E-mail: tomer@m-carmel.com

Misha Moizhes, Chief Engineer

Phone: +972-4-6418164

E-mail: misha@m-carmel.com

Yaron Nir, Quality Manager

Phone: +972-4-6418164

E-mail: yaron@m-carmel.com

markets

Industrial Products / DIY
Agriculture & Water
Air Condition & Energy
Medical
Automotive
Defense
Aerospace